צילום מקצועי » תהליך הצילום

תהליך הצילום

אומנות הצילום המקצועי

תהליך הצילום משתנה בהתאם לסוג הצילום ומטרתו. התהליך מתנהל בהתאם לשלבים קבועים מראש ותוכנית עבודה מסודרת. אני אפרט כאן על כל התהליך הכללי ועל השלבים המרכיבים אותו.

Photoland Family By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 010

שלב התכנון

השלב הראשון הוא תכנון נכון של סשן הצילומים, בין אם מדובר בצילומי ניובורן, צילומי הריון, צילומי גיל שנה או צילומי משפחה. זה השלב שבו מחליטים על סגנון הצילומים, מה הכי מתאים לכם ומה הסגנון שאליו אתם הכי מתחברים. בשלב הזה אנחנו בוחרים ביחד את מיקום הצילומים, האם זה יהיה בסטודיו, בטבע, אצלכם בבית או בכל מקום אחר שתבחרו.

Photoland Bat Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 117

הכנה לסשן הצילומים

בשלב זה אני מכינה את הסטודיו והאביזרים הדרושים לצילומים בסגנון שתבחרו, מסדרת ומעצבת את הכל לפי הנושא הנבחר. אתם כמובן מתכוננים לסשן בדרך שלכם, דואגים שכולם מסודרים, בגדים מגוהצים ושיער מסורק, תוודאו שהילדים לא רעבים ושכולם מרגישים טוב, שאתם לא לחוצים בזמן ואתם באים במצב רוח טוב ומוכנים לסשן באווירה נעימה לכל המשפחה.

Photoland Bat Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 064

הצילומים עצמם

בהתאם לסשן שבחרתם תגיעו מוכנים, שלא תהיו לחוצים בזמן, באופן הזה הצילומים מתרחשים באווירה כיפית ונעימה והתוצאות יצאו פשוט מושלם!

Photoland Bat Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 042

עריכת התמונות

לאחר שהצילומים עברו ואתם מרוצים מהתוצאות, הגיע הזמן שתבחרו תמונות לעריכה. אחרי מיון ראשוני של התמונות, נבחר ביחד את הפריימים המוצלחים ביותר, לאחר מכן אתחיל בעריכה מקצועית הדורשת זמן ותשומת לב לכל הפרטים הקטנים, על מנת להקנות לתמונות מראה קסום וייחודי, ולבנות עבורכם בוק מושלם לכל אירוע ולכל מטרה.

Photoland Bat Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 047

אלבום תמונות

לאחר שכל התמונות הערוכות מוכנות, זה הזמן לעבור לעיצוב האלבום. העיצוב נעשה בהתאם לקונספט, לצבעוניות התמונות והאווירה הכללית בהם. לאחר שתקבלו עותק דיגיטלי במייל ותאשרו את העיצוב, האלבום ישלח להדפסה ויגיע אליכם תוך 14 ימי עסקים.

תהליך הצילום הוא תהליך מרתק ומורכב, שדורש הכנה מראש ומיומנות מקצועית. השילוב בין היכולות הטכניות והיצירתיות, מאפשר לכם לשמור על זכרונות מרגשים לכל החיים. תהליך הצילום משמש כלי להבעת רעיונות, חוויות ומסרים ומאפשר לנו לתפוס רגעים חשובים ומיוחדים בחיינו. כאשר מבצעים את התהליך בצורה מקצועית ויצירתית, הצילומים הופכים ליצירות אמנות מופלאות שמשפיעות על רגשותינו ומעוררות השראה.

וואו וואו וואו, נטיה מדהימה! מקצועית ברמות הכי גבוהות, רגישה ופשוט אלופה! הסטודיו מאובזר בכל טוב ונעים מאוד. הגענו עם חששות והם מהר מאוד התפוגגו בזכותה. ממליצה בחום לכל מי שחושב על צילומים לצלצל ללא היסוס לנטיה. אתם לא תתאכזבו!

133101281 3935613056451102 4323042709849114215 n
Tehila Harel
גבעתיים

ממליצה בחום על הסטודיו של נטיה ! כשמקצועיות,סובלנות ובעיקר הרבה ניסיון נפגשים ! הגענו לסטודיו לאחר המלצות מרובות שקיבלנו מחברים ואכן קיבלנו את השירות הכי טוב שאפשר לבקש. שעה וחצי של צילומים עברו כהרף עין עם הרבה צחוקים, התרגשות וכמובן הרבה מקוריות.

227245834 10217036913308542 8307718583837240073 n
Nofar Sangabi
אור יהודה

זכיות בתחרויות צילום

פרסום במגזינים בעולם

פרוייקטים מיוחדים