צילום מקצועי » שירותי צילום » צילומי ניובורן

צילומי ניובורן

Photoland New Born By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 075

מה זה צילומי ניובורן?

צילומי ניובורן הוא סגנון צילום המתמקד במיוחד בתינוקות שרק נולדו. המילה ניו בורן השתרשה בעברית מתוך סגנון הצילום המפורסם בארה"ב, שהגיע בשנים האחרונות לארצנו הקטנה.

צלמים המתמחים בצילומי ניובורן עוברים הכשרה מיוחדת, בכדי לשמור על בטיחות ונוחות התינוק במהלך יום הצילומים. מדובר בעבודה מקצועית המשלבת בין רגישות לאם ולתינוק, ומקצועיות בתחום הצילום. צילומי ניובורן של הרך הנולד מספקים עבורכן, תמונות מדהימות המדגישות את הרגעים היקרים הללו.

Photoland New Born By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 097

מתי כדאי לעשות צילומי ניו בורן?

צילומי ניו בורן הם אחת מפינות החמד הקסומות של עולם הצילום. בכל פעם שזוג צעיר נכנס עם התינוק שלהם לסטודיו, החדר מתמלא בשמחה. צילומי ניו בורן כדאי לעשות מגיל ארבעה ימים ועד גיל שלושה שבועות מהלידה, ויש לכך סיבות מוצדקות. החל מגיל שלושה שבועה התינוקות מתחילים לסבול מכאבי בטן, הם חסרי מנוחה, ישנים פחות חזק ויותר רגישים למגע. כל זה יוצר מצב שבו התינוק יכול לבכות במהלך הצילומים, כי הכל מתחיל להציק לו, ולא נוח לו. הוא לא אוהב שמזיזים אותו ומשנים לו תנוחות כל כמה דקות, הוא לא רגוע גם בגלל כאבי הבטן. לכן, על מנת למנוע את אי הנוחות הזאת מהאפרוחים שלכן וכמובן גם מכן, הכי טוב לצלם אותם עד גיל שלושה שבועות.

במהלך הצילומים עצמם הסטודיו ממוזג בטמפרטורה מתאימה לימות החורף הקרים או לימות הקיץ הלוהטים. אחד הדברים המשמעותיים ביותר עבורי, הוא לבנות אווירה נעימה ונוחה בסטודיו עבורכן ועבור התינוק שלכן. לא פעם הורים שהגיעו לסטודיו נרדמו לצלילי המוזיקה המרגיעה שמתנגנת ברקע, וזה ממש חמוד, כי זו בדיוק האווירה שאני רוצה ליצור עבורכן, אווירה של רוגע ושלווה. אני מספרת דרך התמונות את הסיפור האישי של כל משפחה, באמצעות הכלים הויזואלים והטכניים והיכולות שלי כצלמת. כל הצד הטכני של הצילום עומד לרשות העניין הרגשי. אני משוחחת אתכן לפני הצילומים בשביל להבין את כל הדגשים החשובים עבורכן. צילומי ניובורן זהו מסע משותף של כולנו, להנצחת אותם רגעים קסומים שבהם התינוק שלכן התחיל את צעדיו הראשונים בעולם.

Photoland New Born By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 011

צילומי ניובורן בסטודיו

צילומי ניובורן בסטודיו נעשים באווירה נעימה המאפשרת לכן להרגיש בנוח, כמעט כאילו אתם בבית הפרטי שלכם, יושבים על הספה החמימה ביום חורפי, והרך הנולד מכורבל בידיים שלכן מוגן ועטוף מפני העולם. במהלך הצילומים אני משתמשת במגוון רחב של אביזרים ותלבושות, וביחד אתכן נבחר את הבגדים ואת האביזרים שנראים לכם הכי מתאימים לצילום. החפצים בסטודיו כוללים אביזרי לבוש כגון כובעים, אוזני חיות עם סרטים מיוחדים לראש, כתרים והמון דובונים, ארנבונים ובובות שאפשר להניח ליד התינוק.

אני יוצרת כל קומפוזיציה מתוך מחשבה רבה על האופי המיוחד של התינוק ובני המשפחה. לאחר מכן בשעות של עבודה בחדר העריכה, אני מלטשת את התמונות עד להגעה לתוצאה המושלמת עבורכן. לאחר עבודת העריכה תקבלו את כל התמונות בקובץ דיגיטלי. בנוסף לכך, תוכלו כמובן להדפיס ספר תמונות ייחודי ומתוק שהוא רק שלכם. לפני תחילת הצילומים אני עוברת אתכם על כל הדרישות, ובונה עבורכן הצעת מחיר מדויקת בהתאמה אישית לכל לקוחה.