צילום מקצועי » שירותי צילום » צילומי משפחה

צילומי משפחה

Photoland Family By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 061

צילום משפחתי

חוויה בלתי נשכחת

צילומי משפחה הם חלק מהזהות של כל אחד ואחת מאיתנו. במהלך יום הצילומים אני שמחה לגלות כל פעם מחדש, איך חיבורים חדשים נוצרים, איך בסוף היום כולם מרגישים מאוחדים, וחיוך עולה להם על השפתיים. המשפחה שלי ושל כל אחד מכם, היא הדבר היקר לנו ביותר. לכן, תיעוד של רגעי האושר הקטנים של חיי היום יום, היא מתנה שלא תשכחו לעולם.

Photoland Family By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 065

צילומי משפחה בסטודיו

צילומי משפחה בסטודיו מותאמים עבור המבנה המשפחתי. כאשר אני עובדת עם משפחות עם ילדים קטנים ועם פעוטות, אני מכינה מראש את הציוד והאביזרים הנדרשים לכך. משחקים רבים פזורים לאורך החדר, אביזרי לבוש לילדים כולל אוזני חיות וסרטים מקושטים. במהלך יום הצילומים אני דואגת שכל הילדים ירגישו בנוח, ומדריכה אתכם בצורה מלאה איך להכין אותם ליום הצילומים.

משפחות שבהם הילדים בוגרים יותר הם אתגר מיוחד, אני צריכה להפעיל את הדמיון בשביל למצוא איך כל אחד מחברי המשפחה ימצא את המקום המתאים עבורו בתמונה. אני בונה בסטודיו אווירה אינטימית ונעימה, שבה כל אחד ואחת מכם ירגיש בטוח. אני רוצה שתרגישו חופשיים ומשוחררים, ובעיקר שתהנו מיום הצילומים ומכמה שעות מתוקות של בילוי ביחד.

Photoland Family By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 024

צילומי משפחה בטבע

צילומי משפחה בטבע הן חוויה מדהימה שלא תשכחו במהרה. במהלך יום הצילומים אני מאפשרת לכם לרגע להתנתק מהשגרה, לשים את הטלפון בצד ואת השיחות מהעבודה, ולהתמקד ברגעים המיוחדים עם הילדים. אחד הדברים היפים בצילומי משפחה בטבע, הוא צילומי דורות או צילומי משפחה מורחבת, בה גם הסבתות והסבים משתתפים בחגיגה.

אני מאמינה שהשהות בחיק הטבע תורמת לכולם, ומאפשרת לכם להרגיש טבעיים ומשוחררים, ובאווירה כזאת התמונות יוצאות תמיד מושלמות. בזמן העריכה אני עובדת על חומר הצילומים עד להגעה לתוצאה הטובה ביותר. בחדר העריכה התמונות מקבלות חיים חדשים, לקראת היציאה לאוויר העולם.