צילום מקצועי » שירותי צילום » צילומי בר מצווה

צילומי בר מצווה

Photoland Bar Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 032

צילומי בוק בר מצווה

בעידן הדיגיטלי שבו לכל אחד מאיתנו יש מצלמה, יש חשיבות רבה עדיין לצילומי בר מצווה, בהם יש הבדל עקרוני בין צלם מקצועי לבין צילום באמצעות הנייד. בתור צלמת מקצועית אני עושה שימוש בעדשות שונות ומתאימה את הצילומים לתאורה, לבגדים ולכל הפרמטרים הנדרשים.

במהלך צילומי בר מצווה אני עוזרת לכם לבחור את הלוקיישן המתאים לצילומים, בטבע ובבית הכנסת ובכל מקום אחר שבו תבחרו. ביחד נמצא את הסט הנכון ביותר עבורכם ועבור חתן הבר מצווה. צילומי בוק בר מצווה הם זכרון מתוק שישאר אתכם לאורך שנים רבות.

Photoland Bar Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 008

צילומי בר מצווה בטבע

במהלך צילומי בר מצווה בטבע אני לא מביימת את האירוע, אלא נותנת לילד לזרום ולהרגיש מה מתאים לו ביותר. מדובר באירוע מיוחד שבו כל המשפחה משתתפת בחגיגה. אבל, חתן הבר מצווה עומד תמיד במרכז.

בזמן הצילומים בטבע אני מנסה לשלב בין האווירה המיוחדת של האירוע, לבין הסביבה. אני מתמחה בצילומים בכל המקומות הפופולריים ביותר עבור צילומי בר מצווה, כגון חוף הים או באתרי תיירות מפורסמים.

Photoland Bar Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 034

צילומי בר מצווה בסביבה אורבנית

הרבה נערים מתבגרים אוהבים להצטלם במרחב העירוני המוכר להם. במהלך השנים שלי כצלמת צילמתי ילדים רבים בסביבה אורבנית, קירות גרפיטי בתל אביב-יפו, מתחם התחנה, יום צילומים מפנק בנווה צדק או בכל מקום אחר שנראה לכם מתאים.

הצילום בסביבה אורבנית מאפשר לנער להרגיש בנוח במקום שבו הוא מרגיש בבית. בהתאם לכך, במהלך הצילומים תוכלו להביא כל דבר הקשור לתחביבים שלכם ויכול להשתלב בצילום. יש לכם כדורסל עם חתימות? סקייטבורד מקצועי? כל מה שנראה לכם מתאים אתם מוזמנים להביא אתכם.