צילום מקצועי » שירותי צילום » הפקת צילום למגזינים

הפקת צילום למגזינים

Photoland Magazine Publications Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 004

צילום עבור מגזינים בינלאומיים וקטלוגים

במהלך עבודתי כצלמת מקצועית זכיתי לפרסם צילומים שלי במגזינים שונים. מלאכת הצילום היא עבורי מעשה אומנות עם זיקה פרקטית. צילומי בר מצווה וגם צילומי בת מצווה, צילומי ניובורן וקטגוריות צילום נוספות, אני מקפידה תמיד לשלב בין הצד המעשי של הצילום לבין הצד האומנותי. מטבע הדברים הדרישות הפרקטיות של הלקוח ואופי הצילומים, מכתיבים את ההיבט האסתטי של הצילום. לעומת זאת, בצילומים עבור מגזינים יש לי יותר חופש לפעול כצלמת, ולהביא לבמה את הקול האישי שלי.

מדובר במגוון רחב של סגנונות צילום ושל אופני הבעה ויזואלים, שבהם אני עושה שימוש בכל הכלים שלמדתי במשך השנים. אני מתמחה בכל סוגי הצילום עבור מגזינים. אך, אני אוהבת לעבוד בעיקר עם צילומים של רגעים מיוחדים בחיים. עבודה עם צילומי פורטרט, צילומים עבור אירועים וצילומים בחיק הטבע מאפשרים לי להביע את עצמי בצורה הטובה ביותר.

Photoland Magazine Publications Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 002

מה מיוחד בעבודה שלי כצלמת

במהלך העבודה שלי כצלמת מגזינים אני עובדת ביחד אתכם על מנת למצוא את תנוחת הצילום המתאימה, ואת פריטי הלבוש ההולמים ביותר את המאורע. מדובר בתהליך משותף שבו ביחד עם הלקוחה, אני בונה את הסטינג המתאים ואת התפאורה. זהו מסע משותף אל עבר שלמות ויזואלית, שבה כל פרט מקבל את מקומו המתאים בתמונה. אני מזמינה אתכן ליצור איתי קשר בנוגע לצילום עבור מגזינים או כל צורך אחר כנדרש, אני כאן עבורכם בכל עת.