צילומי משפחה בטבע

O3A8015 scaled

צילומי משפחה כמו בסרטים

גלו את 3 המקומות היפים ביותר עבור צילומי משפחה בטבע. דמיינו לעצמכם את האהובים שלכם משתוללים בגן צבעוני או מצחקקים בנוף העירוני המיוחד,דמיינו את הילדים רצים בשדה פתוח ישר לזרועותיכם, או את המבטים המתוקים כשהם חוקרים פינות נסתרות. דמיינו את עצמכם בשיא הנחת על שפת הים, בחול הזהוב בשעות השקיעה, רוח קיצית שנושבת ומלטפת את שיערכם לרעש גלי הים.

בכל קליק של המצלמה כל המקומות האלה ישמשו רקע לסיפור הייחודי שלכם שישער אתיכם לנצח. בנופים המגוונים של המדינה הקטנה שלנו נוכל למצוא את הפנינה שמתאימה בדיוק לאופי שלכם, ובדיוק הנופים האלה מוסיפים לתמונות המשפחה שלכם את כל הקסם והאווירה המיוחדת.

IMG 1480 scaled

קסם בתמונות משפחה

הקשר בין תאומים הוא יוצא דופן וצריך להציג אותו בתמונות. יש תנוחות שונות המדגישות את הקשר ביניהן, כמו ערסול של שניהם יחד או צילום ידיהם הקטנטנות האוחזות זו בזו. שימוש באביזרים כמו תלבושות תואמות, עטיפות או שמיכות כדי לחבר אותם חזותית במסגרת אחידה. חשוב גם שאתם ההורים תנהלו אינטראקציה עם התינוקות במהלך הצילומים, כדי שנוכל לתעד את המבטים האוהבים ואת הרגעים העדינים שלכם יחד.

IMG 7704 scaled

מקומות לצילומי משפחה בטבע

אז כמו שהבטחתי הנה 3 המקומות האהובים עלי לצילומי משפחה בטבע :

פרק הירקון ברמת גן: אחד המקומות האהובים עלי לצילום משפחות. המקום מגוון ומלא ביופי ייחודי, תארו לעצמכם את הילדים שלכם משחקים עם ברווזים על גדות הנחל, או זורקים אוכל לדגים במים, תארו לעצמכם איך אתם כולם יושבים על שמיכה חמודה ונהנים מפיקניק בחיק הטבע… כל כך הרבה רגעים מיוחדים שימלאו את האלבום שלכם ויתנו לכם הרגשה של חמימות ומשפחתיות.

יפו העתיקה: מה יכול להיות יותר מיוחד מטיול משפחתי ברחובות הצרים של יפו העתיקה, העיר שתמיד מלאה בקסם ויופי שאי אפשר להעביר במילים. כל טיול ביפו הופך למסע אל העבר, הרחובות הציוריים, דלתות העץ הישנות והחצרות הנסתרות שממש כמו פנינים מסתתרים בין הסמטאות. אין אושר יותר גדול מצילומי משפחה במקום הקסום הזה.

חוף פלמחים: אתם בטוח מכירים, אחד החופים היפים בארצנו הקטנטונת. חוף פלמחים מיוחד לצילומי משפחה בגלל השוני שלו מרוב החופים האחרים. הוא מלא בסלעים המכוסים עצות ירוקות. תתארו לכם איך לקראת שקיעה אתם יושבים כולם על שפת הים, הרגליים משתכשכות במים, הילדים רצים על קו הים והעקבות שלהם נשארות טבועות בחול הלח. מה יכול להיות יותר מתוק מלראות את הקטנטנים שלכם מנסים להתחמק מהגלים שמגיעים לחוף…

2O3A0285 scaled

צילומי משפחה בטבע ותמונות משפחתיות

יש עוד אין סוף מקומות יפים בארץ שבהם ניתן לעשות צילומי משפחה בטבע ותמונות משפחתיות מדהימות. המקומות הציוריים האלה משמשים לא רק כרקע ויזואלי, אלא יוצרים עבורכם סביבה מרגיעה, מהנה ומיוחדת בה אתם יכולים להיות עצמכם.

אז בין אם אתם גרים במרכז הארץ בצפון או בדרום, זה ממש לא משנה, זה הזדמנות מצוינת ליצור זכרונות עוצרות נשימה עם היקרים לכם מכל. צאו לטבע, הרגישו אותו ותנו לקסם לקרות במהלך צילומים משפחתיים שלכם.