צילומים גיל שנה

Photoland One By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 004

צילום גיל שנה

שלום לכם קוראים יקרים, בפוסט קצר זה אני רוצה לספר לכם קצת על צילומי גיל שנה ועל התהליך המיוחד המתרחש אצלי בסטודיו. גיל שנה מסמל את המעבר מרגע הלידה אל שלבי העצמאות הראשונים של הילד. בגיל הזה הם לומדים ללכת ומתחילים עם המילים הראשונות. זהו הגיל שבו הם כבר יודעים מה הם רוצים והם יודעים טוב מאוד להתעקש על כך. צילומי גיל שנה מאפשרים לנו לשמר בזכרון המצולם את אותם רגעי גדילה מיוחדים, שלא יחזרו לעולם. לשמר את האושר של השנה הראשונה בחייהם של היקרים לנו מכל.

Photoland One By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 073

צילומי גיל שנה
בסטודיו ובטבע

צילומי גיל שנה אפשר לעשות בסטודיו מאובזר עם כל הציוד הנדרש או בחיק הטבע. מדובר בשני סגנונות צילום שונים, הדורשים היערכות שונה מצד ההורים וגם מצידי כצלמת. לפני שאנחנו מתחילים בסט הצילומים, אני ממליצה לכם קודם להחליט בניכם לבין עצמכם מהו הסגנון המועדף עליכם. תוכל להסתכל בצילומים שלי באתר ולראות לאיזה סגנון אתם מתחברים ביותר. אתם צריכים גם ללכת אחרי הלב שלכם, אם אתם אוהבים את הטבע ואת הפריחה ואת ציוץ הציפורים, אם אתם אתם חשים בנוח יותר בסביבה של אור טבעי, בחוף הים או בפארק, אז גם התינוק שלכם ירגיש הרבה יותר בנוח במהלך הצילומים. במידה ואתם מרגישים בטוחים ומוגנים יותר באווירה אינטימית בסטודיו, אווירה רגועה בסגנון אירופאי, אז אני מזמינה אתכם לבוא אלי לפגישה. אני מבצעת צילומי גיל שנה בסטודיו ובטבע בהתאם לבחירת ההורים, אני כמובן כאן עבורכם בנוגע לכל שאלה.

Photoland One By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 064

איך מתבצעים
צילומי גיל שנה בסטודיו?

אני בוחרת ביחד אתכם את האווירה אותה אתם רוצים ליצור. יש הורים המעדיפים סשן מינימליסטי ונקי, ויש כאלו שמעדיפים סשן מושקע וצבעוני. ביחד אתכם נבחר את כל האביזרים המתאימים מהמבחר המגוון שיש אצלי בסטודיו, ואת התלבושות והפריטים התואמים. ביחד נתכנן את הסגנון ואת העיצוב ונבחר עציצים, פרחים, סלסלאות שונות, אמבטיה עם חלב ופירות וצעצועים. אני בונה את האווירה המתאימה באמצעות התאורה והרקע, ובוחרת ביחד אתכם את התלבושות המתאימות ביותר עבור הצילומים. חשוב לבחור תלבושות מתאימות לשסן הצילומים, תלבושות צבעוניות וקלילות או בגדים מחויטים המתאימים לעיצוב. צריך גם להכין עבור התינוק בגדי החלפה למקרה הצורך.

Photoland One By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 055

סשן צילומי סטודיו
חגיגי ומרהיב

בגיל שנה תינוקות הם בדרך פעילים מאוד ובלתי צפויים. לכן חשוב ביותר עבורי להתאים את השסן למצב הרוח שלהם. זה כולל שינוי ברקע ובכל פריט אחר כנדרש כך שיאפשרו לתינוק שלכם להרגיש הכי בנוח שאפשר. בסטודיו שלי ביחד אתכם ועם הילד שלכם נשמר את הרגעים הקסומים של גיל שנה. אני מקווה לראות אתכם אצלי בסטודיו בסשן צילומים חגיגי ומרהיב או באווירה אינטימית יותר, הכל בהתאם לבחירה שלכם. שמרו על הרגעים היקרים והמתוקים עבורכם ועבור המשפחה, אני מאחלת לכם עוד המון שנים מלאים באושר ואהבה.