צילום ניו בורן

Photoland New Born By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 115

איך מתבצעים צילום ניו בורן

המון הורים פונים אלי ומתעניינים בצילומי ניובורן, אבל חוששים מאד מהתהליך ואפילו מוטרדים מהתנהלות עם תינוק כל כך קטן ורך בסיטואציה כזאת. האינטואיציה שלהם בהחלט מוצדקת! הסיטואציה אכן דורשת המון רגישות וניסיון. אז החלטתי לעשות קצת סדר בעניינים של צילום ניו בורן ולעזור לכם להבין ולהתארגן טוב יותר לקראת הצילומים, כדי שגם אתם וגם הקטנטנים שלכם יחושו בנוח ויחוו חוויה חיובית.

Photoland New Born By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 057

למה חשוב לעשות
צילומי ניו בורן?

זה באמת עניין סובייקטיבי, לכל אחד יש את האפשרות להחליט בין אם לעשות זאת או לא, אבל למה בעצם זה באמת חשוב? צילומי ניו בורן היא דרך נהדרת לתעד את התקופה היפה והמיוחדת הזאת בחייכם. כאשר היצור הקטנטן הזה מחייך ושובה את כל הסובבים אותו, או כשהוא בוכה והופך לנו את הלב, או כשהוא סתם מסתכל לנקודה אחת ועושה פרצופים שבא לנו לאכול אותו. אלה בדיוק הרגעים שאנחנו רוצים לשמר כמזכרת, הרי הקטנטנים שלנו משתנים כל כך מהר עד שאנחנו לא מספיקים להנות מהם… והנה הם כבר גדלו, התחילו ללכת, לאכול לבד, לדבר, וכך עוברות להן השנים… ואנחנו ההורים רואים אותם כפי שהם היום, ולא כפי שהיו כאשר רק הגיחו לאויר העולם… כאלה טהורים, מדהימים ומיוחדים. צילומי ניובורן באים לעזור לכם לזכור את כל הרגעים המתוקים והיקרים האלה, כדי שתמיד תוכלו להיזכור בהם עם המון אהבה והתרגשות.

Photoland New Born By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 044

באיזה גיל עושים
צילומי ניו בורן?

רוב הצלמים בארץ יגידו לכם שאת צילומי הניובורן חייבים לבצע עד גיל שבועיים מהלידה… וזה בהחלט נכון, תינוקות עד גיל שבועיים ישנים מצויין, לא סובלים מקוליקים (או גזים – כמו שמכנים אותם ההורים, אלה כאבי בטן המשתווים לצירים), ניתנים לפיסול בקלות יותר ופחות מוטרדים מנגיעות, לכן זה גיל מושלם לצילומים., אבל חשוב גם לזכור שלא כל התינוקות דומים, שיש תינוקות שיזרמו עם הצילומים גם בגיל חודש וגם בגיל חודשיים, הכל מאוד תלוי באופי שלהם כן! כן! כמו לנו המבוגרים, גם להם יש את המצבי רוח השונים, יום אחד הם ממש ישנוניים ויום למחרת הם לא עוצמים עין לשנייה… את כל זה אי אפשר לנבא מראש, אבל בהחלט אפשר להשתדל בהמלך הצילומים ליצור להם סביבה נעימה, רגועה וחמימה, זה בהחלט יעזור למהלך הצילומים של הקטנטנים שלכם! וגם אם התינוק שלכם לא ישן בזמן הצילומים, זה עדיין בסדר גמור, כי התמונות שאנחנו ההורים הכי אוהבים להסתכל עליהם אלה תמונות של מבטים מדהימים ופרצופים מוזרים ומתוקים של הקטנטנים שלנו!

Photoland New Born By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 072

סשן צילומי ניו בורן
עם המון סבלנות

הרבה פעמים נדמה שצילומי ניובורן זה הצילומים הכי קלים שיכולים להיות, מה כבר יכול להיות מסובך? התינוק ישן והצלם רק מצלם אותו בכל מני זויות בכל האביזרים המתוקים… ! אז זהו שלא סשן צילומי ניובורן הוא אחד הסשנים המאתגרים ביותר תינוקות בגיל הרך אמנם בבית ישנים כל הזמן( רוב הפעמים) אבל בצילומים זה אחרת. לפעמים באמת יש תינוקות מאוד ישנוניים, שישנים כל הסשן ואיתם פשוט מאוד לעבוד, אבל לפעמים, קורים מצבים שבהם התינוקות לא מצליחים להיכנס לשינה חזקה, או מתפתלים מכאבי בטן, או שלא אכלו מספיק, או שהם פתעום לא מריחים את אמא… מדובר בתינוקות יונקים בעיקר סשן צילומי ניובורן מצריך המון אבל המון סבלנות, גם מצד הורים וכמובן מצד הצלמת, חובה שתהיה גישה לתינוקות והרבה אהבה. אז ורק אז הכל אפשרי ואנחנו נהנים מהתוצאות המדהימות.