בוק בת מצווה

Photoland Bat Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 082

בוק בת מצווה
כיום זה עניין של חובה

אחד השלבים המרגשים ביותר בחיים הוא גיל בת מצווה. בשלב זה הילדה שלכם עומדת להיכנס לעולם בוגר ומתחילה לקחת אחריות על מעשיה. מדובר בשלב מיוחד שבו הילדה הופכת לנערה ועוברת שלב בחיים שלא יחזור לעולם. אחת הדרכים לשמר את הזיכרון למען הימים שיבואו, היא באמצעות צילומי בת מצווה. מדובר בסדרה של צילומים בטבע או בסטודיו שבהם אנחנו בונים ביחד אלבום צילומים מפואר. היום יותר מבעבר, צילומי בוק בת מצווה הפכו לפריט חובה אצל כל ילדה. ביום המיוחד הזה של הצילומים, היא יכולה להחליף דמויות ותחפושות, להיות כל מי שהיא רוצה, שחקנית, זמרת, ציירת, ספורטאית, נסיכה ופיה.

Photoland Bat Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 084

איך בוחרים מקום מתאים לצילומי בת מצווה?

צילומי בת מצווה נעשים בסטודיו או בטבע או במרחב עירוני מתאים. לפני סשן הצילומים אני יושבת ביחד אתכם ובודקת מהו המקום המתאים ביותר עבורכן. חשוב לבחור במקום שישקף בצורה הטובה ביותר את אישיותה ואת תחומי העניין של הילדה. תנו לילדה שלכם לבחור את הסגנון, לבחור האם היא מעוניינת לעשות צילומים בים או בשדה פתוח, בעיר הומת אדם או בשעת בין ערביים חרישית בטיילת לאורך החוף. אני דואגת לכל הפן המקצועי, לתאורה המתאימה ולציוד הנדרש ובודקת מהן השעות האידיאליות עבור הצילומים. ביחד אתכן נמצא את המיקום האידאלי עבור הצילומים, ואת הזמן שנוח לכם ביותר להצטלם בו. מעבר לכך, אני מציעה ללקוחות צילומים באווירה אינטימית בסטודיו עם כל אביזרי הלבוש הנדרשים, שמלות וכובעים ואביזרים נוספים. אתן כמובן מוזמנות להביא כל מה שנראה לכן מתאים מהבית.

Photoland Bat Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 067

הכנות ליום
צילומי בת מצווה

לאחר התכנון המשותף של המקום המתאים אנחנו צריכים להחליט על סגנונות הלבוש ועל כל הפרטים הטכניים הנדרשים. אם יש לכם רעיונות משלכן, אתן יותר ממוזמנות לשתף אותי בהן. אשמח להגשים כל חלום שנראה לכם מתאים ליום הצילומים. חשוב להתכונן מראש, להכין את כל האביזרים והתלבושות ואת התסרוקת המתאימה, בין אם מדובר בפן או בתלתלים בשער, עדיף להתכונן מראש ליום הצילומים. אם אתן צריכות זמן בבוקר להתארגן אפשר לקבוע לצהריים. אני ממליצה לא לשים איפור כי זה מקנה לבנות בת המצווה מראה מבוגר יותר, מה שפחות מתאים עבור הצילומים. אבל, כמובן שאתן יכולות להחליט מה מתאים לכן.

Photoland Bat Mizva By Natia Dundua The Best Photographer in Israel 060

חשוב להגיע עם סבלנות לצילומי בת מצווה

הכי חשוב להגיע עם הרבה סבלנות ומצב רוח, על מנת שהצילומים יתנהלו בכיף ותוכלו לקבל את התמונות שעליהן חלמתם.